Yhteystiedot

Heräsikö kysymyksiä, haluatko lisätietoja vai sovitaanko tapaaminen? Me olemme täällä teitä varten.

Suomen Energianeuvonta Oyj

Suomen Energianeuvonta Oyj on riippumaton sähkömarkkinoihin keskittynyt informaatioteknologian palveluita tuottava yritys. Olemme valtakunnallinen toimija. Yhtiön päätoimipaikka sijaitsee Alavieskassa. Muut kiinteät toimipaikat sijaitsevat Helsingissä.

Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi@energiaguru.fi.



Keskustie 7, 85200
Alavieska
Hollantilaisentie 36 A 10, 00330
Helsinki


Yhteystiedot

Tanja Sotka kuva

Tanja Sotka

myyntijohtaja, EnergiaGuru® L & J 045 274 4184 tanja.sotka@energiaguru.fi


Varaa 15 min. puhelintapaaminen
Ville Knaapila kuva

Ville Knaapila

suurasiakkaat, EnergiaGuru® M & L 046 8500 856 ville.knaapila@energiaguru.fi


Varaa 15 min. puhelintapaaminen
Tiina Kasvi kuva

Tiina Kasvi

asiakaspalvelu, EnergiaGuru® S myynti@energiaguru.fi

Riku Isotalus

pääanalyytikko 050 302 4986 riku.isotalus@energiaguru.fi

Soile Niskala

talous ja hr 050 543 1070 soile.niskala@energiaguru.fi

Jarkko Lahti

hallituksen puheenjohtaja 040 747 3191 jarkko.lahti@energiaguru.fi

Henna Ahoranta

it-kehitys- ja tukipalvelut 044 238 1571 henna.ahoranta@energiaguru.fi
Terho Kivimaa kuva

Terho Kivimaa

toimitusjohtaja 050 430 4112 terho.kivimaa@energiaguru.fi